Vindere af tidligere konkurrencer

Her på siden finder du vinderne fra vores tidligere konkurrencer.

 

VM konkurrence

Vinder d. 13. juni:

Præmie: En trampolin

Morten Christensen - Sønderborg

 

Vindere d. 14. juni:

Præmie: En Kärcher WV 1 Plus vinduesvasker

Birgitte Pedersen - Fredericia
Pia Austen - Taastrup
Jytte D. Olsen - Fredensborg
Lars Jensen
Lillian Jensen - Lystrup

 

Vindere d. 15. juni:

Præmie: To stk. pop-up fodboldmål

Line Clausen - Frederikssund
Lilli Vognsen - Rudkøbing
Karin Vinther-Jensen - Aalborg SØ
Birgitte Andersen - Risskov
Asger Olsen - Kirkehyllinge

 

Vinder d. 16. juni:

Præmie: En havegrill

Anette Vraa Risbjerg Østergård - Ringkøbing

 

Vindere d. 17. juni:

Præmie: En elektrisk bordgrill

Kirsten Jensen - Grindsted
Myrna - Toftlund
Rasmus Vestergaard - Silkeborg
Bilal Safi - Frederiksberg
Bjarke Karlberg - København N

 

Vindere d. 18. juni:

Præmie: En Kärcher WV 1 Plus vinduesvasker

Ejner Helweg - Grenaa
Susanne Jelager - Hundested
Ulla Frøkjær - Thisted
Gitte Jakobsen - Sydals
Allan Jønsson - Søborg

 

Vinder d. 19. juni:

Præmie: En trampolin

Filippa Madsen - Vanløse

 

Vindere d. 20. juni:

Præmie: Medion Bluetooth Party Sound system

Brian Topp - Solrød Strand
Val Brackley - Hillerød
Jannie Hansen - Ringkøbing
Kirsten Heintze - Odense SV

 

Vindere d. 21. juni:

Præmie: Medion Trådløse høretelefoner

Vivi Hjortshøj - Kirke Hyllinge
Annette Jönsson - Stege
Nikoline Ravn - Korsør
Preben Aarup - Struer
Lisbeth Østerbæk - Hobro

 

Vinder d. 22. juni:

Præmie: Havegrill

Gert Deleurand - Haslev

 

Vindere d. 23. juni:

Præmie: Gavekasser med lækre produkter fra ALDI

Benny Hansen - Solrød Strand
David - Næstved
Bjarne Ivan Jørgensen - Frederiksværk
Asger Olsen - Kirke Hyllinge
John Nielsen - Kastrup

 

Vindere d. 24. juni:

Præmie: En elektrisk bordgrill

Astrid Kriesten - Børkop
Benny Erlandsen - Kastrup
Lilian Engelhard Eriksen - Hadsund
Erik Nielsen - Ishøj
Max Møller - Slagelse

 

Vindere d. 25. juni:

Præmie: Medion Bluetooth Party Sound system

Michael Rosenkilde - Rødvig Stevns
Kamilla Rasmussen - Taastrup
Torben G. Jensen - Vordingborg
Kenneth Pettersson - København S

 

Vinder d. 26. juni:

Præmie: En havegrill

Kim Andersen - Aarhus V

 

Vinder d. 27. juni:

Præmie: Fodboldmål med targetmur

Jette Damgaard - Rødovre

 

Vindere d. 28. juni:

Præmie: Medion Trådløse høretelefoner

Alice Weiler - København S
Casper Finne Rasmussen - Svaneke
Klaus Elmo Petersen - Hillerød
Laila Hansen - Ølsted
Jesper Bramsen - Ribe

 

Vindere d. 29. juni:

Præmie: Elektrisk bordgrill

Jan Damgaard - Asperup
Stephanie Bertelsen - Hammel
Steen Kjær Petersen - Odense N.
Laila Sandholt - Albertslund
René Kaltoft - Rødovre

 

Vinder d. 30. juni:

Præmie: Fodboldmål med targetmur

Maheswaran Arumugam - Ikast

 

Vindere d. 1. juli:

Præmie: Popup-fodboldmål

Mads Madsen - Kongens Lyngby
Arne Loud - København NV.
Myrna Paulsen - Toftlund
Julie Hartmann - København N.
Annie Jensen - Karlslunde

 

Vinder d. 2. juli:

Præmie: Fodboldmål med targetmur

Helga Krey - Gedser

 

Vindere d. 3. juli:

Præmie: Bluetooth Party Sound System

Selma Mikkelsen - Dragør
Ellen Johansen - Svendborg
Benny Sørensen - Taastrup
Sebastian Lynge - København NV.

 

Vinder d. 4. juli:

Præmie: Havegrill

Susanne Knudsen - Ballerup

 

Vinder d. 5. juli:

Fodboldmål med targetmur

May-Britt Mikkelsen - Væggerløse

 

Vindere d. 6. juli:

Præmie: Medion Hovedtelefoner

Sonja Jørgensen - Tølløse
Mete Han Esen - Aabyhøj
Gitte Kretzschmar Tagesen - Aarhus V
Dorte Pedersen - Vejen

Egon Rindom - Herning

 

Vinder d. 7. juli:

Havegrill

Camilla Rosenlund - Strøby

 

Vinder d. 8. juli:

Fodboldmål med targetmur

Birthe Mathiesen - Nivå

 

Vinder d. 9. juli:

Sony Xperia XZ1 compact

Naja Filtenborg - Bagsværd

 

Vinder d. 10. juli:

Et stk. Medion Notebook 11.6 AKOYA E2228T

Anja Nielsen - Greve

 

Vinder d. 11. juli:

Et stk. havegrill

Jette Damgaard - Rødovre

 

Vinder d. 12. juli:

Et stk. Medion Notebook 11.6 AKOYA E2228T

Mathæus M. Andersen - København Ø.

 

Vinder d. 13. juli:

Medion Stationær pc

Anders Gilstrøm - Rødovre

 

Vinder d. 14. juli:

Smart-TV 49"

Rasmus Barfoed - København N

 

Sommerkonkurrence

Vinder d. 21. maj:

Palle fra Taastrup

 

Vinder d. 22. maj:

Paul fra Nordborg

 

Vinder d. 23. maj:

Sebastian

 

Vinder d. 24. maj:

Mette fra Vejle

 

Vinder d. 25. maj:

Birte fra Aalborg

 

Vinder d. 26. maj:

Lærke fra Holbæk

 

Vinder d. 27. maj:

Arne fra Dianalund

 

Vinder d. 28. maj:

Jeannette fra Helsingør

 

Vinder d. 29. maj:

Mogens fra Farum

 

Vinder d. 30. maj:

Tove fra Silkeborg

 

Vinder d. 31. maj:

Lene fra Ballerup

 

Vinder d. 1. juni:

Gitte fra Jægerspris

 

Vinder d. 2. juni:

Tobias fra København S

 

Vinder d. 3. juni:

Dorte fra Vojens

 

Vinder d. 4. juni:

Lisbeth fra Aarhus C

 

Vinder d. 5. juni:

Susan fra Hedehusene

 

Vinder d. 6. juni:

Susanne fra Glumsø

 

Vinder d. 7. juni:

R Pedersen fra Kibæk

 

Vinder d. 8. juni:

Nezar fra Valby

 

Vinder d. 9. juni:

Pia fra Fredericia

 

Vinder d. 10. juni:

Martin fra Kolding

 

 

Påske konkurrence

Vinderne der fandt alle
gule påskekyllinger:

 

Lillian Johansen fra Faaborg
Viggo R. Jensen fra Haderslev
Helle Susanne Nielsen fra Herlev
Emily Johnsen fra Espergærde
Jannie Larsen fra Eskilstrup
Alex Brodersen fra Ballerup
Nadia Holde fra Næstved
Hanne Hedegård fra Vejle
Dorte Frost fra Hedehusene
Helge Sørensen fra Aarhus C

Vinderne der fandt alle
lilla påskekyllinger:

 

Finn Kristensen fra Hvidovre
Anne Mølleskov fra Roskilde
Dorthe Petersen fra Køge
Lillian Dideriksen fra København N
Conni fra Svinninge
Niels Mortensen fra Middelfart
John Rasmussen fra Ringkøbing
Lotte Vinding Mikkelsen fra Rødding
Ida Christensen fra Bagsværd
Sarah Frendrup fra Tølløse

Vinderne der fandt alle
grønne påskekyllinger:

 

Erika Jørgensen fra Hornslet
Helle Brandt fra Brabrand
Birgit Lorenzen fra Aars
Hanne Jensen fra Esbjerg
Jens Erik Kristensen fra Sæby
Lykke Hansen fra Bolderslev
Hanne Tapdrup fra Tønder
Gesh fra Aarhus C
Christina Broed fra Solrød Strand
Heike Henriksen fra Præstø

 

Julekalender

1. december 2017

Lis Kogsbøll

 

2. december 2017

Mads Nørdam

 

3. december 2017

Mette Christensen

 

4. december 2017

Karen Sokoler

 

5. december 2017

Irina Johannsen

 

6. december 2017

Milla Jensen

 

7. december 2017

Dennis Christensen

 

8. december 2017

Charlotte Jakobsen

 

9. december 2017

Tonny Andersen

 

10. december 2017

Simone Knudsen

 

11. december 2017

Maria Thodberg

 

12. december 2017

Jytte Olsen

 

13. december 2017

Ditte Gade

 

14. december 2017

Gitte Pedersen

 

15. december 2017

Yasmin Bouhout

 

16. december 2017

Birgit Jensen

 

17. december 2017

Karsten Lichtenberg

 

18. december 2017

Solveig Hansen

 

19. december 2017

Svend Aage Andersen

 

20. december 2017

Helena Føns Lundsgaard

 

21. december 2017

Stella Oxenbøll

 

22. december 2017

Marianne Kristensen

 

23. december 2017

Hanne Houmann

 

24. december 2017

Camilla Hagerman Brinch